Mama

12. března 2021

Dobry den, je mi 36 a mám svou rodinu. Je to cca 2 roky zpet co jsem se začal vzrusovat při pomyšlení na intimni chvile se svoji mamkou. Jezdim za nim sam pod různými zaminkami aby to zena nevěděla a já mohl být s ni sam. Vzrusuje me být nahy v její přítomnosti nebo masturbuji při otevřených dveřích do pokoje,snažím se aby věděla co delam. Vim ze je to zvrhle ale neumím se odtoho odprostit.

děkujeme za to, že jste nám napsal. Pokud hledáte způsoby, jak se od tohoto chování oprostit, jsme Vám k dispozici. Rádi Vám nabídneme první telefonickou/online konzultaci, při které bychom se mohli dohodnout na konkrétní formě spolupráce. Termíny těchto konzultací standardně poskytujeme v pracovních dnech mezi 9:00 a 15:00. Máte nějaké preferované dny v týdnu a časy, kdy by se Vám hodilo spojit se s námi?