Jsem zoofil?

9. března 2021

Dobry den, posledni doboj me hodne vzrusuje moje fenka. Nevim kdo me bere vic, jestli fenka, nebo ma partnerka. Simon

Dobrý den, Simone,

děkujeme za to, že jste se nám se svou situací svěřil. Na otázku, kterou jste položil, Vám bohužel jen skrze poradnu zatím neumíme dát jasnou odpověď - diagnostikovat zoofilii je možné jen pro strukturovaném rozhovoru s odborníkem.

Pokud budete chtít, rádi Vám nabídneme termíny krátkodobější krizové intervence, případně dlouhodobější terapie, obojí se zachováním anonymity a zdarma. V rámci nich můžete s odborníkem z našeho týmu svou situaci v bezpečném prostředí probrat a nacházet řešení. Stačí, když nám napíšete zde nebo na e-mail parafilik@nudz.cz, abychom se domluvili na konkrétním termínu prvního online nebo telefonického setkání.

Držíme Vám palce,