Pedofilie a přílišné sexuální nabití

17. ledna 2021

Zdravím, je mi 22 a o svém zalíbení u nezletilých vím asi od 16. Zároveň mám dojem, že mám příliš velké libido. Pokud nemasturbuji alespoň 2x denně, začnu být vystresovaný nebo na to musím neustále myslet. Mladiství nejsou moje jediná preference, mám jich mnoho a tak nejsem čistě jen na děti, ale určitá přitažlivost tam pro mě je. Obojí mi ničí vztahy i přátelství a bojím se že skončím sám. Je nějaká možnost jak svoje libido potlačit tak, aby to neovlivnilo moje myšlení?

děkujeme Vám za to, že jste našel odvahu se nám se svou situací svěřit. S Vaši sexualitou je možné pracovat tak, abyste ji mohl mít pod kontrolou a neničila Vaše vztahy a přátelství. Rádi Vám nabídneme bezplatnou a anonymní terapii, ve které byste se tomuto tématu mohl věnovat. Pokud budete mít zájem, úvodní informační setkání (v délce cca 30 minut) lze absolvovat online či po telefonu, jeho první volné termíny Vám můžeme nabídnout již tento pátek 22. 1. mezi 11:30 a 17:00, případně v dalších pracovních dnech. Stačí, když nám napíšete sem do poradny, případně na e-mail parafilik@nudz.cz, který termín by Vám vyhovoval.