přítel pedofil

25. prosince 2020

Dobrý den, je mi 24, přítelovi 47, jsme homosexuálový pár. Spolu jsme cca 6 let, zároveň on byl moje první láska a první gay zkušenost vůbec. On kdysi byl v manželství a má 13 letého syna. Kromě toho, že se mi potvrdila domněnka, že je asi pedofil. Zjistil jsem, že ho i vzrušuje svůj vlastní syn. Občas si fotí tajně (svým mobilem) chlapečky v letech asi 12-15 (civilní fotky). Naposledy jsem objevil i fotky jeho syna ve slipech, kdy leželi spolu na posteli při sledování filmů. Foťák byl záměrně zaměřen na jeho (synovo) zadek. Dále byly pár fotek, kdy syn seděl na posteli, ale při zvětšení fotky je jasně vidět, jak mu "leze" penis z trenýrek. Mám problém s ním ukončit vztah, snad jsem byl příliš na něj fixován. Na druhou stranu dostávám vztek, znechucení a zklamání, když na to pomyslím. Nevím, co mám dělat. Vše mezi námi fungovalo, dokud nepřišel tento šok. Děkuji Vám za rady a Vaše práce. Přeji Vám hodně síly a zdraví do nového roku.

děkujeme, že jste se na nás obrátil. Chápeme, že tato situace pro Vás může být velice nepříjemná a vyvolávat negativní emoce, o kterých píšete. Je nutné také napsat, že pokud Váš partner přechovává erotické materiály, které zachycují děti mladší 18 let, dopouští se porušení zákona. Ukončení vztahu, ač může být problematické nebo bolestné, je zajisté jednou z možností, které máte. Pokud chcete, můžete s námi podrobněji probrat, jaké jsou Vaše další možnosti a jak se situací zacházet tak, abyste se v ní necítil tak špatně.

Pokud byste měl zájem, nabízíme bezplatnou a anonymní krizovou intervenci či terapii jak Vám, tak Vašemu partnerovi (pokud jej vzrušují děti mladší 15 let). Termíny lze domlouvat buď skrze tuto poradnu, případně skrze formulář na https://parafilik.cz/pomoc/zprava/ nebo e-mailovou adresu parafilik@nudz.cz. Vám můžeme nabídnout setkání, na kterých si můžete ujasnit, jak se v této situaci chovat, Vašemu partnerovi, pokud jej vzrušují děti mladší 15 let, můžeme nabídnout, aby si ujasnil, jak se svou preferencí zacházet, aby neškodila jemu samotnému ani nikomu v jeho okolí.

S přáním všeho dobrého nejen do nového roku,

tým projektu Parafilik.