Jsem zoofil

3. prosince 2020

Zdravím,
Je mě 26 let, Od 13 let o sobě vím že jsem zoofil. Začalo to masturbací nad obrázky zvířat, především koní. O panictvi jsem přišel ve 14 s klisnou.Postupne jsem zkusil všechna zvířata.. Feny, ovce, kozy, krávy... Od začátku vím, že mě to zničí život. Nejde jen o sexuální kontakt, ale především duševní, mám dvě klisny a milujeme se, trávím s nimi veškerý svůj čas, jsou šťastné když mě vidí . Bohužel jsem měl za život jen jednu partnerku a rodičům to začíná být podezřelé. Neustále mě bombardují dotazy na přítelkyni, vnoučata, kdy se odstehuji s nějakou dívkou a podobně. Na nic z toho bohužel nikdy nedojde, protože svou pritekyni už nějaký pátek mám. Bohužel vnoučata jaksi nepřichází v úvahu. Začínám být dosti psychicky na dně, uvažoval jsem i o sebevraždě.. Když jsem s nimi, jsem šťastný.. Bohužel, pak člověk přijde domů a doma nikdo, jen rodiče s jejich neustálými dotazy. Neustále hádky a rozbroje... Nechci se léčit, ani to tlumit... Jsem rád za to jaký jsem, alety okolnosti kolem mě dovedou k šílenství. Myslíte že bych to měl rodičům říct? Hezký den.

děkujeme za to, že jste nám napsal a že nezůstáváte na řešení svých problémů sám. Vaše situace zní jako psychicky velmi vyčerpávající a je skvělé, že hledáte způsoby, jak na tom být psychicky lépe. Na to, zda byste to měl svým rodičům říci, Vám nemůžeme hned dát jednoznačnou odpověď, ale rádi s Vámi toto téma probereme podrobněji.

Můžeme Vám nabídnout krizovou intervenci, kde byste si mohl buď po telefonu nebo online promluvit s některým z našich terapeutů a hledat cesty, jak s Vaší situací zacházet tak, aby Vás tolik psychicky nevyčerpávala a řešit zda a případně jak se rodičům svěřit. Buď nám můžete přímo zavolat v pracovních dnech mezi 12:30 a 15:30 na telefonní číslo +420 703 305 317, nebo, pokud svolíte, Vám na Vámi uvedený e-mail rádi pošleme nabídku termínů na online sezení krizové intervence.