Vztahy mezi MAP a neMAP - literatura

28. srpna 2024

Existuje česky či anglicky psaná literatura k tématu partnerských vztahů mezi MAP a neMAP? Ať už odborná, biografická či jiná relevantní, která by mohla pomoci v úskalých, které takový vztah přináší.

děkujeme za váš dotaz. Abychom vám mohli doporučit kvalitní literaturu vztahující se k tomuto tématu, rozhodli jsme poptat i u našich kolegů - psychologů a sexuologů, zda by mohli nějaké tituly doporučit. Aktuálně čekáme na jejich reakci, prosíme o strpení s naší odpovědí, může trvat více než 5 dní.

Pokud byste potřeboval*a, můžete se obrátit na anonymní linku SexHelp: Národní linku pro sexuální a genderové zdraví, kde si můžete o své situaci promluvit. Více informací o lince, telefonním čísle a provozní době naleznete zde https://sexhelplinka.cz/.

Nikdo na to nemusí být sám.

Tým poradny Parafilik

poptali jsme naše české kolegy z řad odborníků a zdá se, že česká literatura na toto téma neexistuje (resp. se nepodařilo zjistit, že by existovala). Aktuálně poptáváme informace u zahraničních odborníků, až se nám podaří zjistit více, nahrajeme ji na naše webové stránky. Tento proces může ještě chvíli trvat, prosíme tedy ještě o chvíli strpení.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Tým poradny Parafilik