Miluji ženu, ale touhu mám po muži

12. dubna 2024

Zdravím,
je mi 25 a už několik let mám krásný vztah se ženou. Jak na emoční, tak i po sexuální stránce je to vlastně strašně super. Mám ráda dost specifické věci v posteli (jsem velmi submisivní a oceňuji "drsnější" praktiky) a s ní se krásně doplňujeme a chápeme se. Jediný problém je, že jsem nikdy nebyla s mužem a hrozně mě to láká . Jenže jde vlastně vyloženě jen o ten akt. Nelíbí se mi představa líbání, nahého mužského těla ani vztahu. Vyloženě mě vzrušuje jen představa daného aktu a povětšinou je spojená s drsnějšími praktikami.. vlastně se mi ani tolik nelíbí představa milování jako takového, spíše vyloženě tvrdšího sexu. Nerozumím tomu, proč tomu tak je, když ve vztahu jsem spokojená a to i sexuálně. Vzrušuje mě, experimentujeme.. ale v hlavě mám občas pořád tyto představy.

děkujeme za Vaší otevřenost a důvěru, se kterou se na nás obracíte. Váš vztah vnímáte jako krásný a jak po emoční, tak sexuální stránce uspokojivý. S partnerkou se doplňujete a máte pro sebe pochopení. Považujete se spíše za submisivní a máte ráda drsnější praktiky, láká Vás mít něco s mužem, přičemž jde čistě o samotný akt, nikoli o emoční vazbu či fyzickou atraktivitu. Nerozumíte tomu, proč Vás tyto představy tvrdšího sexu s mužem pořád napadají.

Sexualita je opravdu rozmanitá. Je přirozené, že nás může vzrušovat celá paleta věcí a aktivit, bez ohledu na naší sexuální orientaci, spokojenosti ve vztahu či pohlaví. Je dobré si být vědom toho, že naše fantazie mohou být vzrušující pouze na úrovni fantazií, ale v realitě to můžeme mít jinak.

Ve Vašem dotazu není vyloženě žádná otázka, každopádně vnímáme, že Vás Vaše situace trápí. Napadá nás například, že pokud se na to cítíte, často je pro jedince úlevou své těžkosti sdílet se svými blízkými. Zároveň chápeme, že to, vzhledem k citlivosti tématu, může být náročné. Proto Vám doporučujeme obrátit se na anonymní linku SexHelp: Národní linku pro sexuální a genderové zdraví, kde můžete Vaši situaci probrat více do detailu, ulevit si a třeba i vymyslet plán, co nyní dál v této situaci dělat. Více informací o lince, telefonním čísle a provozní době naleznete zde https://sexhelplinka.cz/.

Zasloužíte si nebýt na to sama.

Jsme zde pro Vás,
Tým poradny Parafilik