Vzrušují mě silonky už od dětství

24. března 2024

Šíleně mě vzrušují silonky

děkujeme za důvěru, se kterou se na nás obracíte. Píšete, že vás šíleně vzrušují silonky.

Vzrušivost silonkami patří mezi častější fetiše a ty jako takové jsou třetí nejčastější parafilií v České republice . Preference pro fetišismus se týká přibližně 10 % mužů a 4 % žen. Tím chceme říct, že tato sexuální preference není ojedinělá, nejste v ní sám*a. Pokud je jedinec se svou fetišistickou preferencí v souladu, nepřistupuje se k ní jako k poruše. V případě, že by tato preference jedince tížila, jsou cesty, jak s tím pracovat.

Z vašeho dotazu není zřejmé, zda máte ohledně své preference nějaké otázky či trápení. Pokud tedy stojíte o konkrétnější odpověď, doporučujeme vám buď dotaz rozepsat, nebo se můžete pro pružnější komunikaci obrátit přímo na anonymní linku SexHelp: Národní linku pro sexuální a genderové zdraví. Na ní vám pracovníci linky mohou pomoci zodpovědět vaše případné otázky či vás pouze vyslechnout. Více informací o provozu linky naleznete zde www.sexhelplinka.cz

Nemusíte na to být sám*a.

tým poradny Parafilik