Ballbusting

5. března 2024

Dobrý den,mám zálibu v bití mačkání tahání varlat.. chtěl bych se zeptat na možné potíže s tím spojené. Mockrát děkuji za odpověď Jiří

děkujeme za důvěru, se kterou se na nás obracíte. Píšete, že máte zálibu v "ballbustingu" a ptáte se na možné potíže, které s touto praktikou mohou souviset.

Při této a podobných aktivitách je důležité si být vědom možných dopadů na zdraví a bezpečnost. Oblast kolem varlat je nesmírně citlivá, a proto je nutné zacházet s ní opatrně, abyste předešel trvalým poškozením nebo nezvladatelné bolesti.

Také je dobré vědět, že schopnost snášet bolest během "ballbustingu" nemusí přímo odpovídat bezpečnosti. I když přítomnost bolesti bývá součástí této praktiky, je nezbytné dbát na to, aby nedošlo k překročení hranic, které by mohlo vést k trvalým následkům. Otevřená komunikace s Vaším sexuálním partnerem*partnerkou ohledně hranic, pohodlí a bezpečnosti, je klíčová.

V případě, že se objeví zdravotní problémy jako náhlá silná bolest v oblasti varlat, vysoká citlivost, otoky, zarudnutí, nevolnost, zvracení, bolest břicha, horečka, zdvižené varle a další, je potřeba okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Pokud by Vás trápily nebo zajímaly další otázky spojené s Vaší sexualitou, volejte na linku Sexhelp: Národní linku pro genderové a sexuální zdraví (kontakt najdete na sexhelplinka.cz).

S přáním pěkného dne
Tým poradny Parafilik