dotaz

17. prosince 2023

rád bych si našel nějakou skupinu nebo komunitu, kde bych mohl vyprávět o svých touhách a fantaziích, týkající se aut.

existuje tady nějaká taková komunita, kde si lidé vypráví své příběhy?

děkuji mockrát

Děkujeme za projevenou důvěru a otevřenost, se kterou se na nás obracíte.
Hledáte komunitu, ve které byste mohl vyprávět o svých fantaziích a touhách, které se týkají automobilů.

Komunitu se zájmem o mechanophilii (sexuální přitažlivost ke strojům, jako jsou auta, vrtulníky, kola, letadla,..) najdete na www.fetlife.com. Nevíme, zda se jedná přesně o to, co hledáte. Nabízí se také, že takovouto skupinu můžete založit Vy sám. O své sexualitě si můžete popovídat i na lince SexHelp: Národní lince pro sexuální a genderové zdraví. Telefon je 317 071 668 provozní dobu naleznete zde: https://sexhelplinka.cz/. Konzultanti linky SexHelp Vás mohou vyslechnout a případně nasměrovat dále.

tým poradny Parafilik