problémy s mladšíma holkama

9. prosince 2023

Zdravím vás je mi 17 let a jsem zamilovaný do dvanácti leté holky která bydlí blízko mě co mám dělat chci s ní trávit hodně času a podobně navíc mám strach že můžu být nějaký úchyl už dříve se mi líbila představa že by mě nějaká taková holka v mém věku masturbovala měl jsem o tom i sny dlouho v kuse... Nikdy se mi nelíbily holky staré jako já prosím o pomoc.

děkujeme za otevřenost a důvěru, se kterou se na nás obracíte.
Píšete, že je Vám 17 let a jste zamilovaný do dvanáctileté holky z Vašeho okolí. Máte sexuální fantazie s mladšími holkami a prosíte o pomoc.

Jsme rádi, že jste nám napsal a že se nad svými sexuálními představami zamýšlíte.

Motto programu Parafilik zní: "Nemůžete za své pocity, můžete za své činy." Tím se snažíme zdůraznit, že fantazie, myšlenky a pocity může mít každý člověk různé, ale důležité pak je, zda podle nich jedná. Na tom, aby bylo naše chování v souladu s hodnotami morálními i právními se dá pracovat.

Jak již pravděpodobně víte, sex s někým, komu ještě nebylo 15 let, je trestný. Nemusí se jednat jen o klasický styk, ale počítá se i další sexuální chování (třeba erotické dotyky, tzv. petting). Je dobře, že jste takhle všímavý a pozorujete své tendence a nutkání a že si navíc i hledáte pomoc.

Pokud máte zájem Vaší situaci s někým probrat, doporučujeme Vám zavolat si na krizovo-poradenskou linku SexHelp, což je národní linka pro sexuální zdraví. Konzultanti na lince s Vámi mohou probrat Vaší situaci důkladněji, podpořit Vás a v případě Vašeho zájmu i nasměrovat na další péči. Telefonní číslo je 317 071 668, provozní dobu linky najdete na webových stránkách www.parafilik.cz.

Na závěr chceme ještě jednou ocenit Váši snahu situaci řešit a s někým sdílet.

Zasloužíte si nebýt na to sám.

tým poradny Parafilik.