Role rodiče

19. září 2020

patřím k ABDL komunitě, a vím, že naše zaměření se odborně nazývá parafilní infantilismus (pokud ne, prosím opravte mě). Definice parafilního infantilismu však zdá se pokrývá pouze roli dítěte, ale už ne roli "rodiče" či "pečovatele". A přitom hodně lidí v naší komunitě se rádo stará o dospělé děti. Říkáme jim maminky a tatínkové (Mommy, Daddy).

Zajímalo by mě, zda má takové zaměření také nějaký název?

Předem děkuji za odpověď! :-)
Ondra

Dobrý den, Ondro,

děkujeme za dotaz. V tuto chvíli "maminky" a "tatínkové" v kontextu parafilního infantilismu nejsou v české sexuologii pojmenováni žádným odborným názvem. Záleží na nuancích individuálních preferencí, sexuolog při konzultaci by jejich popisované preference mohl zařadit například jako druh fetišismu.

Jsme rádi, že se o našich stránkách ví i v ABDL komunitě a chceme jen připomenout, že kdyby měl někdo z komunity problémy ohledně prožívání své sexuality, jsme tu pro ně.

S přáním všeho dobrého,