Vyšetření PPG

27. února 2020

Dobrý den.
Pokud by to jen bylo možné, měl bych zájem o anonymní vyšetření na PPG ( může být i na mé vlastní náklady). Jde mi o to, že si nejsem jistý jestli jsem pedofil nebo ne. Chtěl bych v tomto mít jasno. Je mi cca 18 - 25 let.

předem je nutné říct, že pouhé absolvování vyšetření na PPG Vám určitě nesdělí požadované informace o Vaší sexualitě se 100% spolehlivostí. Tu Vám může poskytnout jen komplexní anamnestický rozhovor s odborníkem.

Jak PPG vyšetření, tak anamnestický rozhovor za náš projekt můžeme bohužel nabídnout až od září letošního roku, kdy budeme spouštět kontaktní terapie. Pokud pociťujete akutní nutnost vyšetření, prosím, napište nám, zkusíme zkontaktovat spolupracující sexuology, jestli mají kapacitu na to, provést nyní toto vyšetření anonymně.

Pokud byste v mezičase pociťoval potřebu probrat s námi některá další témata, související s Vaší situací, jsme Vám samozřejmě k dispozici.

Tým projektu Parafilik