Pomoc

15. září 2020

Dobrý den, mám takový problém. Žiju s přítelkyní a přesto jsem psal přes internet mladším holkám o sexuálních věcech a o poslání erotické fotografie. Bohužel dívky byly ve věku 13 až 15 let. Dalo by se s tím nějak léčit. Děkuji za odpověď

děkujeme za to, že jste nám napsal. Je skvělé, že svou situaci chcete řešit a že si uvědomujete, že Vaše jednání bylo nesprávné. Je však možné s tím něco dělat - lze se naučit, jak s Vašimi touhami zacházet tak, aby neohrožovaly Vás ani nikoho ve Vašem okolí.

Od letošního listopadu máme v rámci projektu Parafilik v plánu spustit anonymní konzultace a terapie, kde poskytneme možnost diskrétně probrat své touhy a strachy a kde spolu můžeme nalézt způsoby, jak s nimi pracovat. Pokud budete chtít, rádi Vám napíšeme do tohoto vlákna či na e-mail, jakmile bude možné přijít.

V mezičase jsme Vám samozřejmě k dispozici, kdybyste s námi například chtěl sdílet své těžkosti či probrat, jaké strategie se dají využít k tomu, abyste se znovu již nedopustil problematického kontaktu nezletilých na internetu.

Držíme Vám palce ze zvládáním Vašich tužeb a jsme tu pro Vás,