Fetiš na silonkové veci

17. října 2023

Pekný deň. Neviem, či mi budete môcť pomôcť aj keď píšem po slovensky.
Od puberty mám nesmiernu záľubu v silonkových veciach. V nosených silonkových veciach. Viac ma vzrušujú ako samotný sex s manželkou. Silonky od mojej manželky ma však nevzrušujú. Skôr ak si kúpim od nejakej ženy z internetu, je to pre mňa omnoho vzrušujúcejšie. Mám pravidelné dodávateľky, ktoré mi rady predávajú.
Mňa osobne to veľmi mrzí, pretože na to vynakladám nemalé finančné prostriedky. S radou o pomoc som ešte za nikým nebol, ale veľmi rád by som sa tohto fetišu nejak zbavil. Nikdy som žiadnej žene takú vec neukradol, ani nevzal.
Za každú pomoc ďakujem.

děkujeme za důvěru a otevřenost, se kterou se na nás obracíte.
Píšete, že máte zálibu v nošených dámských silonkách, které vás vzrušují více než sex s manželkou. Nejvíce vás vzrušují silonky koupené od neznámé ženy na internetu. Mrzí vás kolik finančních prostředků vás to stojí a dodáváte, že byste se rád uváděného fetiše zbavil. Zmiňujete také, že silonky vždy získáváte se svolením.

Rozumíme tomu, že sexuální preference, v tomto případě fetiš na silonky, vám mohou způsobovat nepříjemnosti nebo problémy. Podle toho co píšete se zdá, že velkým tématem jsou pro vás finance vynaložené na získávání těchto předmětů, které z vaší preference plynou. Je dobře, že jste se rozhodl vyhledat pomoc, když vás to takto trápí.

Sexualita každého z nás je komplexní a jedinečná. Vaše sexuální preference s největší pravděpodobností nezmizí, každopádně je vhodné váš případ konzultovat přímo se sexuologem. Jednou z možností, jak se sexuálními preferencemi, případně s naplněním své touhy, dá pracovat, je obrátit se na odborníky a formou terapie hledat způsoby, jak situaci lépe zvládat. I přes to, že jádro sexuálních preferencí bývá neměnné, je možné se zaměřit na zvládání jejich intenzity a hledání alternativních způsobů sebeuspokojení. S případným hledáním terapeuta (ať už v čr nebo na slovensku) vám můžeme pomoct na naši telefoní lince. Tam lze toto téma probrat více do hloubky. Můžeme se vás doptat, lépe porozumět vašemu příběhu a společně se nad ním zamyslet.

Kontakt na naší krizovo-poradenskou linku Sexhlep: Národní linka pro sexuální a gendrové zdraví, je: 317 071 668. Dovolat se k nám můžete v následujících hodinách Po 9 – 21h / Út, St, Čt 9 – 17h /Pá 13-17. Mimo to můžeme i nadále komunikovat takto přes e-mail.

Zasloužíte si nebýt na to sám.

Jsme tu pro vás,
Tým poradny Parafilik