Cybersex, voyeurismus

25. září 2023

Dobrý den, můj příběh je dlouhý, vážně dlouhý…Dá se říci, že vše podstatné se událo a teď nesu následky. Týkalo se to témat, které jsou uvedeny v předmětu zprávy. Teď zažívam morální šok, ale jelikož má závislost trvala spousty let, tak nebude jen tak vylecena…Potřeboval bych si o tom s někým promluvit. Nevím přesně jak pomoc probíhá…Jsem objednán na k sexuolozce (x.x.), ale ty termíny a jejich cekaci lhůty jsou v radu týdnu a měsíců. Tak mě napadlo napsat vám, děkuji. (xxxxx)

děkujeme za otevřenost a důvěru, se kterou se na nás obracíte. Píšete, že si potřebujete s někým promluvit o cybersexu a voyeruismu, že se ve Vašem životě stalo něco, po čem zažíváte morální šok. Je dobře, že si hledáte pomoc. V kontextu naléhavosti situace je pochopitelné, že si potřebujete s někým promluvit co nejdříve.

Rádi bychom vám nabídli možnost zavolat si k nám na poradensko-krizovou linku Sexhelp: Národní linka pro gendrové a sexuální zdraví, kde můžete svůj příběh sdílet, nehledě na jeho délku. Naši konzultanti jsou vám k dispozici. Vedle sdílení toho, čím si teď procházíte, s Vámi naši konzultanti mohou v závislosti na povaze problémů a Vašich možnostech vymyslet další postup či dostupnější možnosti terapeutické péče ve Vašem okolí.

Kontakt na naší krizovo-poradenskou linku Sexhlep je: 317 071 668. Dovolat se k nám můžete v následujících hodinách: Po 9 – 21h / Út, St, Čt 9 – 17h / Pá 13-17.

Zasloužíte si nebýt na to sám.

Tým poradny Parafilik