Dotaz

19. září 2023

Dobrý den, snad mi dokážete poradit. Já mu můj tým jsme již bezradní. Pracujeme s lidmi s poruchou PAS a máme klienta který má sexuální touhu sahat na kotníky. Začíná to dotykem kdekoliv na těle např. Dlaň a postupně se dostane až ke kotníkům. Když mu to není umožněno (samozřejmě povoleno to není umožněno) zajímá mě jestli se s tím dá něco dělat. Je to Hodný kluk ale tohle je v podstatě velký problém k jakékoliv spolupráci s ním. Předem moc děkuji za odpověď.

děkujeme za vaši otevřenost a důvěru, se kterou se na nás obracíte.

Bohužel z vašeho emailu nemáme dost informaci. Pro nás je důležité vědět, jaký je věk dotyčného. Taky není jasné, jestli sahá na kotníky jen sobě nebo i ostatním, co u toho prožívá, jestli někoho nutí k tomu, aby mu dovolil sáhnout na kotníky. Nejlepší by bylo, kdybyste mohl/mohla zavolat na naši krizovo-poradenskou linku Sexhlep: Národní linka pro sexuální a genderové zdraví, číslo je: 317 071 668. Dovolat se k nám můžete v následujících hodinách Po 9 – 21h / Út, St, Čt 9 – 17h /Pá 13-17. Vedle linky samozřejmě můžeme pokračovat v komunikaci takto přes e-mail.

tým poradny Parafilik