Gerontofilie

22. srpna 2023

Zdravím vás, chtěl by h se zeptat je mi 23 let a už tak 3-4 roky mě přitahují starší ženy, je to nějaký vážný problém? Vždy ta náklonnost byla z jejich strany , dřív mi to bylo nepříjemné, ale teď spíš se mi to líbí, že o mě projeví zájem starší žena i v sexuální oblasti, děkuji za každou radu

děkujeme za vaši otevřenost a důvěru, se kterou se na nás obracíte.

Lidská sexualita je hodně rozmanitá, to se týká i preferovaného věku (sexuálního) partnera. Obecně se dá říct, že pokud Vaše preference zahrnují dospělé souhlasící osoby a nezpůsobují Vám nebo Vašemu okolí nepohodlí, tak to problém není.

Pokud chcete dané téma více probrat můžete nám zavolat na linku Sexhelp: Parafilik (317 071 668 - Po, St 9 – 13h / Út, Čt 13 – 17h /Pá 17 – 21; vždy aktuální info o provozu linky naleznete na www.parafilik.cz).

Vedle linky samozřejmě můžeme pokračovat v komunikaci takto přes e-mail/poradnu.

Jsme tu pro vás,
tým poradny Parafilik