Plenky a gumové kalhotky

28. srpna 2020

Dobrý den.
Rád bych se svěřil o tom že od svých 20ti roků rád nosím plenky a gumové kalhotky a už se mi stali součástí mého života. I když je nepotřebuji rád dělám vše na co jsou určeny. Stává se mi to že když je nemám na sobě tak jsem nervózní a pak si je musím navléci a udělat do nich svou potřebu a pak jsem klidnější a spokojený.
A když nemám na sobě plenky tak si navlekám jen gumové kalhotky se kterými chodím i ven a jsem v nich i celé dny.
Prostě chtěl jsem říct že už mi je 60 roků a jsem na to všechno závislý.
Píšu vám proto že bych potřeboval poradit v tom že když si vezmu plenu ven a bylo by vydět že mám plenu na sobě a taky gumové kalhotky jak se zachovat před lidmi které si toho všimli.
Jinak vám děkuji za odpověď a přeji hezký den.

děkujeme za to, že jste nám napsal. Chápeme Vás správně, že Vám nedělá starost Vaše sexuální preference, ale to, jakým způsobem se během nošení plen a gumových kalhotek chovat před lidmi? Pokud hledáte nějakou zástěrku svých skutečných motivů, můžete vždy říct, že pleny nosíte ze zdravotních důvodů.

Dovedeme si představit, že toto téma je velmi choulostivé ke sdílení i s nejbližšími lidmi. Pokud byste pociťoval potřebu se některým svým blízkým svěřit, můžeme spolu vymyslet, jak toto téma postupně otevřít. Kdybyste pociťoval, že se se svou závislostí, jak ji popisujete, potřebujete naučit zacházet nějakým jiným způsobem než doteď, můžeme Vám zprostředkovat kontakty na diskrétního odborníka, který Vás nebude soudit a můžete s ním vše probrat v bezpečném prostředí. Stačí jen napsat sem či na e-mail parafilik@nudz.cz .

Přejeme vše dobré,