preference prostitutek

13. června 2023

Od začátku sexuálního života se pravidelně stýkám s prostitutkami. U nich to bylo poprvé, pak když jsem byl sám, i když jsem měl přítelkyni či manželku. Za více než 25 let těžko najít dvě měsíce v kuse, kdy jsem jejich služeb nevyužil. Mimo to jsem podruhé ženatý, mám dvě děti a samozřejmě jsem měl či mám sex s manželkou. Ale s prostitutkami mi to poskytuje výrazně větší vzrušení, a to i když dělám cca stejné praktiky.

Normální to asi není, ale je to i úchylka?

na to, zda máte nebo nemáte nějakou parafilní preferenci, Vám může dát odpověď pouze diagnostický rozhovor s kompetentním odborníkem. Pokud chcete, můžete kvůli němu kontaktovat například psychosexuologickou ambulanci Sexuologického ústavu VFN. Z Vámi poskytnutých informací bohužel není možné vyčíst, zda se jedná o parafilii či ne, důležité jsou například Vaše sexuální fantazie, co Vás k Vámi popsanému chování vede, jaké jsou Vaše preference v různých oblastech a mnoho dalšího.

Přejeme vše dobré,