Sadismus - dodatek

17. srpna 2020

Dobry den
Jako první bych určitě chtěl poděkovat za vaši odpoved. Na váš dotaz mohu odpovedět tak že bych si přál jak určit typ preference, tak i pomoct ji zvládat.
Ve své odpovedi se též zminujete o novem projektu, byl bych moc rad kdyby jste mi dali bližší informace.
Děkuji za váš čas a doufám že se brzy ozvete.

i nás velmi těší, že jste na naší zprávu odepsal. K tomu, abychom určili přesný typ Vaší sexuální parafilie, nemáme dostatek informací. Popisujete, že Vás vzrušuje překonávání odporu druhého, že si představujete si mučení a škrcení mladých mužů. Z těchto myšlenek by se dala usuzovat určitá homosexuální sadistická preference. Bylo by jistě dobré vyhledat odbornou pomoc, v tuto chvíli by bylo vhodné začít sexuologem (můžete nám dát vědět v jakém městě by pro Vás bylo možné se za ním stavit, doporučíme Vám někoho diskrétního, se zkušenostmi s tématem netypických sexuálních preferencí). Ve zvládání Vašeho prožívání Vám může pomoci terapeut. Rovněž Vám jej můžeme pomoci vyhledat, pokud si to budete přát.

Nový projekt Parafilik má za cíl pomáhat lidem s netypickými sexuálními preferencemi a parafiliemi, aby dokázali žít tak, aby neublížili sobě ani nikomu jinému. V tuto chvíli je připravována anonymní kontaktní terapie, kde bude možné své sexuální preference probrat osobně s odborníky, kteří se na tuto problematiku zaměřují. K jejímu spuštění dojde během letošního podzimu.

V první zprávě jste psal, že je Vám 17 let. Je třeba dodat, že pro vstoupení do projektu je třeba být plnoletý, ale vstup do projektu bude možný průběžně, tedy jakmile dosáhnete 18 let.

Samozřejmě jsme tu pro Vás nadále k dispozici. Můžete využít tuto formu kontaktu nebo e-mail parafilik@nudz.cz, abyste s námi mluvil o tom, co Vás trápí či nám pokládal otázky, které by Vás v souvislostí s Vaší sexualitou mohly napadat.

Děkujeme za odvahu napsat a držíme Vám palce,
Tým projektu Parafilik