adolescenti

12. února 2023

Dobrý den, mám podezření, že mám slabost pro dospívající 13-15 let dívky (možná i chlapce). Ale přitahují mě i ženy 18-50 let.

Nevím, jak to chápat a co s tím.

děkujeme za Váš dotaz. Sexuální preference u mnoha lidí nejsou exkluzivní (tzn. netýkají se výlučně jednoho typu lidí, věkových kategorií nebo aktivit). Je tedy možné, že Vás přitahují jak dospívající dívky, tak chlapci, tak dospělé ženy do 50 let.

Pokud chcete mít v situaci jasno, nebo potřebujete najít způsoby, jak se svou sexualitou zacházet, nejlepší cestou je probrat svou situaci s odborníkem. Můžete nám zavolat na linku uvedenou v záhlaví stránek, poslat e-mail či si domluvit online schůzku, případně můžete využít jiné služby, například sexuologickou ambulanci poblíž Vašeho bydliště.

Přejeme vše dobré,