Sadismus

11. srpna 2020

Dobrý den
Je mi 17 let, jsem muž homosexuální orientace a už od začátků puberty mně trápí mé sexuální fantazie. Většinou obsahují mně jak omráčim mladého muže, přiváží k postelí kde ho mučím a na konci vždy umře. Ze začátku jsem se za tyto představy trestal tím že jsme si pálil ruku pod vařící vodou, ale to už nedělám. Několikrát se mi i stálo že při pozorování mladého, hezkého může jsem začal cítit silnou potřebu po něm skočit, škrtit ho a znásilnit. Nikdy mně moc nepřitahovala představa při které můj protějšek se stykem souhlasí a spíše naopak čím víc se brání tím víc vzrušený. Poslední dobou se opravdu hodně bojím že bych se mohl přestát hlídat a skutečně někomu ublížit proto bych byl rád kdyby jste mi pomohli a řekli co a jak.

děkuji Vám za Váš dotaz do poradny. Oceňuji, že jste napsal, jakkoliv to pro Vás muselo být obtížné.
Představy, které popisujete, nejsou asi zcela standardní, to si jistě sám uvědomujete. Pokud by šlo jen o představy, patří jen Vám a nemusí být nebezpečné. Nebezpečnými se stávají v momentě, kdy vedou k činům a z Vašeho dotazu skrytě vnímám, že toto riziko vnímáte. Pokud to tak skutečně je, bylo by jistě dobré tento problém systematicky řešit.

Z Vašeho dotazu přesně nevyplývá, co přesně by jste potřeboval, zda určit typ preference či zda poradit, jak jí zvládat. K tomu bychom asi potřebovali znát více informací. Mohl byste prosím blíže popsat, v čem Vám můžeme pomoci resp. na co byste potřeboval znát odpověď?

Podle toho, co píšete, se nám ale jevíte jako velmi vhodný kandidát do projektu, který na podzim otevřeme a kde se budeme věnovat lidem s podobnou sexuální preferencí, kterou popisujete. V projektu nabízíme jednak lepší porozumění vlastní sexualitě a jednak i způsob, jak se s ní vypořádat sociálně přijatelným způsobem.

Zkuste mi prosím specifikovat Váš dotaz a já se na něj pokusím odpovědět.

Tým projektu PARAFILIK