Líbí se mi staří muži

12. listopadu 2022

je mi 18 let a mám velmi neobvyklou úchylku… a to na staré a nechutné muže. Mám představy o tom že mě nějaký starý slizoun znásilní, už jsem se párkrát ukázala přes internet starším mužům a líbilo se mi když jsem je uspokojila… Nikomu jsem to nikdy neřekla a opravdu mě to trápí. Po každém takovém sebeuspokojení jsem se zebe znechucena. Myslím si že to takto mám kvůli nějakému traumatu z dětství. Co mám dělat? Nechci to nikomu říkat.

děkujeme, že jste se nám svěřila. Pokud to nechcete nikomu říkat, jsou Vaše možnosti, co s tím dělat, velmi limitované. Jen z online komunikace nelze určit, zda se ve Vašem případě jedná o vrozenou parafilní preferenci, nebo o naučené chování (jehož podkladem může být mnoho věcí, nejen trauma z dětství).

S pocity znechucení sama ze sebe a hledání svých vlastních potřeb, tužeb a hranic v sexualitě je možné poradensky a terapeuticky pracovat. Samozřejmě by to vyžadovalo z Vaší strany ochotu toto téma s někým sdílet. Chápeme, že je to velmi složité, nicméně může to vést k výrazně vyšší spokojenosti, klidu a pocitu bezpečí v souvislosti s Vašimi sexuálními aktivitami.

Kdybyste měla potřebu si o těchto tématech s někým promluvit, můžete nám dát vědět. Rádi Vám nabídneme termín pro anonymní online setkání s jedním z našich terapeutů.

Přejeme vše dobré,

Tazatel

Děkuji moc, ano. Ráda bych si o tom s někým promluvila. Děkuji

Pokud budete chtít co nejdříve a napřímo mluvit s někým z našich terapeutů, nejvhodnější je pro to od příštího týdne zavolat na naši telefonní linku, která bude opět dostupná. Číslo a její časy najdete v záhlaví těchto stránek.

Případně nám také můžete napsat, které dny v týdnu a časy by pro Vás byly ideální pro online schůzku a my se Vám pokusíme vyjít vstříc.