Kde si nechat pomoct

20. října 2022

jsem homosexuální pedofil, což se v mém životě projevuje především pocity osamělosti, své sexuální pudy řeším masturbací a nejsou pro mě téma.

Co je ovšem problém je fakt, že mám pocit, jakobych už nedokázal mít v životě z ničeho radost a vnímám, že je to rok od roku horší.

Do toho na sobě pozoruji příznaky ADHD a OCD, což mi značně ztěžuje se přes pocity marnosti dokopat k jakémukoliv efektivnímu řešení úkolů typu dokončit vysokou školu.

Své problémy řeším často alkoholem, nebo užíváním drog.

Zkoušel jsem se po letech přemlouvání sebe sama přihlásit k psychiatrovi, ale samozřejmě je všude plno.

Existuje nějaká jiná cesta, jak si nechat odborně pomoci?

cesta, jak si nechat pomoci, existuje. Pokud budete chtít, můžete navázat spolupráci s námi, ať už ve formě jednorázové konzultace, nebo v rámci dlouhodobější terapie. Téma osamělosti, marnosti a problémy s efektivním řešením úkolů u nás můžete řešit a společně s námi najít nové cesty, jak s těmito tématy pracovat.

Úvodní online setkání, na kterém si můžete promluvit s jedním z našich terapeutů a případně se domluvit na vstupu do terapie, probíhá standardně přes chráněnou platformu Cisco Webex a termíny nabízíme v pracovních dnech mezi 9:00 a 15:00. Pokud budete mít zájem, můžete nám dát vědět, které dny by Vám v příštích týdnech vyhovovaly.

Druhou možností je telefonická konzultace, pro ni stačí zavolat na číslo v záhlaví stránek v časech tamtéž zmíněných, abyste si mohl promluvit s někým z našich terapeutů bez předchozí domluvy.

Jsme tu pro vás,