Exhibicionismus atd..

4. října 2022

Dobrý den, mám již 20 let sklony k exhibicionismu, fetišismu na dámské prádlo, rád se převlékám jako žena. Do nedávna to bylo především jako představa, nicméně pár let nazpět jsem si koupil dámské erotické prádlo a ve svém autě jsem na zadní sedačce v prádle pozoroval kolemjdoucí ženy, u toho se ukájel představou, že budu odhalen. Pár měsíců na to, jsem zjistil, že mi to nestačí a povýšil jsem svůj exhibicionismus na vyšší level. Upravil jsem si rifle tak, že jsem vyříznul přední díl, aby byl vidět penis, koupil si atraktivní dámské kalhotky s otevřeným klínem a pánskou dlouhou bundu. Následně jsem pak po cizích městech chodil a odhaloval se před ženami přímo v centru města, jelikož mi to můj převlek dovolil téměř kdekoli. Před rokem, díky covidu a nošením roušek, jsem si pořídil za několik tisíc korun dámské zimní oblečení, obuv, punčochy, dlouhý kabát, šátek, paruku a dámskou čepici, nalíčil jsem si oči, oholil se a nasadil roušku a vyrazil jsem do centra města. Takto jsem v odlehlých uličkách vyhledával ženy a nadzvednutím bundy jsem jim buď odhalil penis nebo zadek v tangách. Někdy jsem se také vedle nic netušících žen stojících třeba na zastávce, díky díře v kapse, kterou jsem si vytvořil, masturbací udělal. Vzrušuje mě představa odhalení, také toho, že jsem na chvíli veřejně "žena", reakcí žen, které spatří penis a uvědomí si, že jsem muž. Také legální chození na dámské WC a pozorování žen, upravujících se u zrcadel, nebo zvuk čůrání... Někdy jsem vzrušením na dámském záchodě vytáhl z koše použitou dámskou vložku (bez krve, to nemusím) a s ní se udělal. Dále jsem také často vyrážel do města fotit a točit zadky žen, pak jsem se u toho doma ukájel, nebo anonymně sdílel (bez obličeje) na webech zaměřených na tuto tématiku. Videí a fotek mám opravdu hodně! A teď k tomu co mě trápí. Jsem ženatý, sice nešťastně, ale to je vedlejší věc, nicméně trápí mě pocit odhalení doma. Třeba že žena někdy přijde nato, že mám na počítači taková kvanta natočeného či nafoceného materiálu a vzhledem k tomu, že mám malé dítě bych jejím odchodem mohl o něj přijít. Miluju ho nadevše a díky tomu jsem se rozhodl s tímto skoncovat, nebo to alespoň snížit na únosnou míru. Nevím ale jak. Jsem zoufalý a už teď se bojím a zároveň těším až zase budu "muset" jít v dámském ven ukazovat se. Bojím se, že mě někdy srazí auto, nebo se mi něco stane a budu muset do nemocnice, nebo zemřu a takto mě předají rodině. Pak po mě v počítači naleznou onen materiál, doma či v práci schované dámské prádlo, použité dámské kalhotky atd. Nechci takový být, a potřebuji něčí pomoc. Zároveň nevím, zda zvládnu nějakou osobní konzultaci. Mnohokrát děkuji.

je důležité, že si uvědomujete, že Vámi popisované chování pro Vás (a nejen pro Vás) představuje vysoké riziko. Píšete, že budete "muset" jít odhalovat své intimní partie na veřejnost, nicméně jde o Vaše chování, do kterého Vás nikdo nenutí. Nemůžete za to, co Vás vzrušuje, ale za své činy ano.

Chápeme, že některé nutkání může být složité kontrolovat. Existují způsoby, jak snížit sexuální touhu i jak se naučit pracovat se svým chováním - od užívání některých druhů medikace až po dlouhodobou terapeutickou spolupráci.

Pokud Vám není příjemná představa osobního setkání, můžete samozřejmě začít tím, že nás kontaktujete distančně a na osobní kontakt může dojít až později. Můžete nám napsat, které termíny v pracovních dnech mezi 8:00 a 15:00 byste preferoval pro úvodní online setkání.

Pro možné urychlení lze toto úvodní setkání realizovat i telefonicky, stačí zavolat na číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a můžete si promluvit s jedním z našich terapeutů přímo bez další předchozí domluvy.