Fetish

30. srpna 2022

Dobrý den, bojím se zde napsat svůj dotaz protože nevím zda je má sexualita legální či nikoli, je mi 26 let a miluji dětské nafukovací hračky do vody jako jsou hlavně zvířátka, míče kruhy a tak, mám s nimi také sex, ale jak říkám, bojím se na toto zeptat protože nestojím o to být trestně stíhaný za to co miluji a je také mým smyslem života. Trápí mě věčná otázka jaký je v oboru psychologie termín pro tuto sexuální zvláštnost. A také bych dodal že při některé ztrátě z mých nafukovacích hraček mívám těžké deprese kdy chci vážně spáchat sebevraždu. A dodám že sex s nafukovacími hračkami neprovozuji před dětmi, ale nejraději když jsem doma sám.

děkujeme, že jste se na nás obrátil a můžete si vyjasnit to, čeho se bojíte. Chování, které ve svém dotazu popisujete (sexuální aktivity, zahrnující nafukovací hračky do vody, doma v soukromí), nelegální není.

Podle diagnostických manuálů by taková sexuální preference pravděpodobně spadala pod diagnózu fetišismu, nicméně to není možné říct s jistotou bez absolvování diagnostického rozhovoru s odborníkem.

Píšete, že Vás kvůli ztrátám Vašich hraček někdy trápí těžké deprese a sebevražedné myšlenky. Je velmi důležité, abyste na řešení těchto témat nezůstal sám. Pokud budete chtít, rádi Vám nabídneme poradenství, případně se můžeme domluvit na dlouhodobější spolupráci v rámci terapeutické péče. Pokud o ni máte zájem, můžete nám zavolat na naši telefonní linku nebo napsat, kdy byste měl zájem o úvodní online setkání (nabízíme ho v pracovních dnech mezi 8:00 a 15:00).