Dva problémy

30. srpna 2022

bylo by možné využít hospitalizaci přímo v pavilonu NUDZ? Potřeboval bych zaléčit dvě choroby současně a to alkoholismus a nutkání na děti. Ambulantní léčení alkoholismu nepomáhá a o dětech svému doktorovi říkat nehodlám. Touha po dětech je zdrojem alkoholismu, takže jsou oba problémy silně provázané a bylo by ideální je řešit naráz.

děkujeme, že jste se nám se svým problémem dokázal anonymně svěřit. Pokud Vám ambulantní léčba alkoholismu nepomáhá, doporučujeme Vám nejprve nastoupit pobytovou léčbu, například zde: https://bohnice.cz/lecba/zavislosti-muzi/.

Chápeme, že se jedná o provázaná témata, nicméně z praxe se ukazuje, že prioritou je v této kombinaci závislost. Je zapotřebí ji dostat pod kontrolu, aby terapeutická práce se sexuální preferencí dětí mohla být efektivní.

Přejeme vše dobré,