Jsem zvrácený?

25. července 2022

Vzrušuje mě představa znásilnění,mučení nebo dokonce i únos vždycky ale já jsem ta oběť.Bojím se že se to jednoho dne zvrtne a něco se stane, a já z toho vyjdu jako špatný s těma hroznýmá myšlenkama

je dobře, že na své myšlenky nezůstáváte sám a chcete se o nich poradit. Pouze z toho, co jste napsal a všeobecně bez diagnostického rozhovoru nelze posoudit, zda máte nějakou parafilní preferenci, případně zda Vaše myšlenky a představy souvisejí s něčím jiným (např. s emoční regulací). Nejsme si také jisti, co myslíte tím, že by se něco "mohlo zvrtnout"? Za to, co Vás vzrušuje, nejste zodpovědný (jen za své činy ano) a nikdo by Vás za ně neměl soudit.

Pokud byste si o tomto tématu s někým potřeboval promluvit a/nebo Vás tyto myšlenky moc tížily, můžete zavolat na číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a můžete si promluvit s jedním z našich terapeutů přímo bez další předchozí domluvy a téma s ním probrat.