jsem nejisty svou sexualitou

9. července 2022

děkujeme za důvěru a položení dotazu. Období puberty a dospívání je náročné a často je spojeno s prozkoumáváním vlastní sexuality, což může být velmi psychicky náročné. Pokud byste cítil potřebu si popovídat o tom, co vidíte a jak se cítíte, když se na tyto myšlenky zaměříte, určitě bychom Vám doporučili obrátit se na služby, které se věnují dospívajícím,, např. zdarma krizová linka Dětského krizového centra (Linka důvěry, https://www.ditekrize.cz/). Vždy jsou pak možnosti se také dohodnout v nějaké ambulanci dětského psychologa/sexuologa. Určitě by bylo dobré se o tom ale nejdřív na lince pobavit s nějakým odborníkem. U nás bohužel nemáme specializaci pro mladistvé pod 15 let, proto Vás odkazujeme ke kolegům, kteří Vás určitě rádi vyslechnou.

S pozdravem,
Tým projektu Parafilik