Dotaz

14. března 2022

Dobrý den mám problém ze svojí sexualitou líbí se mi mali kluci

děkujeme za to, že jste nezůstal na své myšlenky sám a napsal nám. Za to, kdo se Vám líbí, nemůžete, jste ale zodpovědný za své činy. Rádi Vám nabídneme úvodní online nebo telefonickou konzultaci, na které si můžete s jedním z našich terapeutů promluvit o tom, jak se svou sexualitou pracovat. Toto setkání probíhá standardně přes chráněnou platformu Cisco Webex a termíny nabízíme v pracovních dnech mezi 9:00 a 15:00. Případně nám dejte vědět, v jaké dny byste v následujících dvou týdnech měl čas a my Vám zkusíme vyjít vstříc.

Pokud Vám více vyhovuje spojení přes telefon, zavolejte na telefonní číslo +420 317 071 668 v následujících termínech: pondělí a středy mezi 9 a 12 hodinou, úterý a čtvrtky mezi 13 a 16 hodinou a můžete si promluvit s jedním z našich terapeutů přímo bez další předchozí domluvy.