Hospitalizace

20. února 2022

Dobrý den, trpím pedofilní poruchou a chtěl bych se co nejdříve nechat hospitalizovat. Ambulantní péče není v mém případě dostačující. Nedokážu s tím déle bojovat. Na koho se můžu obrátit? Jaký je postup dobrovolné hospitalizace na sexuologickém oddělení? Jsem z Prahy, hledám něco poblíž. Děkuji

předně děkujeme za důvěru, kterou v nás vkládáte. Je dobře, že v této situaci nezůstáváte sám a hledáte pomoc. Ve zprávě mluvíte o hospitalizaci, kterou co nejdříve potřebujete. Ideální by nyní bylo, kdybyste využil naši službu krizové intervence ( +420 317 071 668, pondělí a středa 9-12:00, úterý a čtvrtek 13-16:00), kde můžete s jedním z našich interventů probrat veškeré možnosti pomoci v této oblasti. Budeme rádi, když se na nás dále obrátíte. V hovoru se můžeme věnovat jak tématu, které Vás přivádí k myšlence nutné hospitalizace, tak případně i přímo praktickým věcem, jak Vám tuto pomoc usnadnit.
Možností, jak se nechat hospitalizovat je více. Samozřejmě lze využít služeb krizových center s lůžkovým oddělením, kde je možné na pár dní zůstat a zvládnout přečkat nejtěžší období. Do takového centra můžete přijít bez předchozího objednání (v Praze Centrum krizové intervence, PN Bohnice, nebo RIAPS). V případě, že máte zájem o hospitalizaci přímo na oddělení sexuologie v některé z psychiatrických léčeben, není bez předchozí domluvy možné se nechat hospitalizovat napřímo (v Praze se jedná o PN Bohnice). Standardně člověk/pacient přijde přes centrální příjem dané nemocnice, kde jej vyšetří a přesměrují již dále, kam je potřeba.
V případě jakýchkoliv dalších dotazů jsme k Vám dispozici zde či na zmíněné krizové lince ( +420 317 071 668). Tým projektu Parafilik