Plenky

19. února 2022

Dobrý den, nejsem si jistá, zda dotaz patří na tuhle stránku, ale mám problém s plenkami (vložkami). Jsem studentka a vzrušuje mě nošení plen. Či vložek. Dám si vložek třeba i 4 nebo 5. Vykonávám do nich potřebu. Prakticky všude. Ve škole, v autobuse. Kdekoliv. Cítím se s nimi bezpečněji. Vůbec netuším proč. A nevzrušuje mě sex. Měla jsem ho, ale nevzrušoval mě. Ani ted mě nevzrušuje. Raději bych si dala plenku nebo vložku a byla v ní. Jsem nějaká divná nebo opožděná? Přitahují mě i dudlíky a do toho ještě bdsm. Cítím se zvláštně. Minimálně vložky musím mít.

děkujeme za důvěru, kterou v nás vkládáte. V projektu Parafilik pracujeme s lidmi s preferencí ABDL (adult baby/diaper lovers) a s různými jinými fetišistickými preferencemi. Bohužel takto na dálku není možné nic diagnostikovat, nicméně existuje možnost se s námi spojit přes krizovou linku (+420 317 071 668, pon a stř 9-12:00, úterý a čtvrtek 13-16:00), případně si dohodnout online setkání s jedním z našich interventů, a to na emailové adrese parafilik@nudz.cz. Na setkání je možné se podrobněji bavit o tématech, které Vás tíží, případně zodpovědět nějaké otázky.
V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit.
Tým projektu Parafilik