Pedofilie (18 let)

9. ledna 2022

Mám už letitý problém s dětskou pormografií. Po dobu 4 měsíců se mi podařilo na tuhle ohavnost nemyslet ani ji nesledovat ale bohužel se to opět vrátilo. Bojím se, že to tentokrát už nezvládnu. Mám čerstvě nový vztah a bojím se o tom svěřit mé partnerce... Prosím o pomoc, jsem už zoufalý. Myslíte si, že je pedpfilie léčitelná? Co bych měl podle Vás dělat abych se toho zbavil? Předem moc děkuji

děkujeme, že píšete a nezůstáváte na to sám. Je velmi důležité, že jste si sám vědomý, že sledování erotických materiálů, zpodobňujících děti, je nepřípustné (a nelegální). Samotné sledování těchto materiálů však nutně neznamená, že má člověk pedofilní preference. Je také možné se naučit své chování ovládat a přestat takové materiály sledovat.

Nejlepším nástrojem k tomu je pak dlouhodobá terapeutická spolupráce s odborníkem. Rádi Vám nabídneme anonymní a bezplatnou konzultaci (online nebo telefonickou), na které můžete s jedním z našich terapeutů probrat Vaše možnosti a případně se domluvit na další spolupráci.

Online setkání probíhají standardně v pracovních dnech mezi 9:00 a 15:00, můžete nám napsat, jaké dny a časy by Vám vyhovovaly, pokud dáváte přednost online setkání.

Telefonní linka, na kterou můžete také volat, bude po technických problémech v provozu znovu od čtvrtka 13. 1., na čísle +420 317 071 668 každé pondělí (9–12 h), úterý (13–16 h), středu (9–12 h) a čtvrtek (13–16 h). Čísla volajících nezobrazujeme ani neukládáme.