Dotaz

5. ledna 2022

Dobrý den. Prosim o pomoc s resenim me situace
V roce 2018 jsem byl odsouzen za trestni cin Pohlavni zneuziti , nyni me ceka dalsi soud
V roce 2018 mi byla ulozena sexuologicka lečba ambulantni formou kam pravidelne dochazym
Mam zajem podstoupit lečbu treba i hospitalizaci , prosim o radu jak a kde to mam resit
Dekuji

děkujeme za Váš dotaz. Bohužel neuvádíte, kam docházíte na ambulantní léčbu, případně kde byste stál o hospitalizaci. Za náš projekt Vám můžeme nabídnout úvodní online nebo telefonní konzultaci, na které se můžete setkat s jedním z našich terapeutů, promluvit si o Vaší situaci a společně se můžete domluvit buď na terapeutické spolupráci u nás, případně na předání kontaktů na jinou péči. Online setkání probíhají standardně v pracovních dnech mezi 9:00 a 15:00, můžete nám napsat, jaké dny a časy by Vám vyhovovaly.

Telefonní linka, na kterou můžete také volat, bude po technických problémech v provozu znovu od čtvrtka 13. 1., na čísle +420 317 071 668 v pondělí (9–12 h), úterý (13–16 h), středu (9–12 h) a čtvrtek (13–16 h).

Pokud byste stál o hospitalizaci, pořádejte svého ambulantního lékaře o kontakt na zařízení ve Vámi preferované lokalitě.