Pedofil.21 let

17. prosince 2021

Dobrý den,po dobu 4 let mě trápí neuvěřitelná touha po předpubertální dívce(5-10 let).
Mám dostatečnou kontrolu této parafílie a sám sobě jsem slíbil že to nikdy zkoušet nebudu,žádné nechci nikdy ublížit
nebo nějakým způsobem zneužít,nikdy.Ale mám taky strach že tuto věc v jistém bodě života nezvládnu.
Mám dostatek způsobů jak tuto parafílii krotit a vynahrazovat (fantazie,stockové obrázky/videa,umění).
Ale už to zašlo do bodu kdy se sám sebe ptám "jak by bylo jen možné nějakou oslovit,přemluvit nebo jiným způsobem si tuto dívku získat
a mít s ní styk (zdůraznuji přemluvit né přinutit,toto chování nesnáším).Dříve to byly jen takové myšlenky které se sem tam prohnali,
ale bojím se že to do pár let opravdu zkusím (peněžně,získání důvěry dané dívky,nebo hledání opravdu rozpustilé malé holky která by do toho šla sama
((viděl jsem to,je to možné)).Ale pak si uvědomuji že z toho kouká víc problémů než radosti.S holkama mého věku nemám problém,měl jsem pár vztahů a holek
ale to prostě není ono.Sexuální ukejní proběhlo,avšak né naplnení této fantazie.A nejde mi jen o sexuální styk,nějraději bych měl plnohodnotný vztah s 8-9 ti letou.
Sám sobě si říkám že bych nikdy nebyl násilný nebo vyděračný a dělal vše pro to abych neublížil a jen potěšil tuto dívku,a ona mne samozřejmě,dokonce jsem si sám hledal i několik
způsobů a scénářů ale vždy mi vyšlo že to prostě "čistě" udělat nejde,a i kdyby vše proběhlo hezky a v pořádku,stejně je šance že bude mít holka psychycké následky v pozdějším životě.
Proto se vás ptám......jestli je nějaká šance,že se mi to aspon jednou v životě povede bez následků,jestli neexistuje nějaká cestička která by se vyhla všem těmto nepříjemnostem
a já měl svou fantazii přeměněnou v realitu.Nebo aspon nějaká dostatečná kompenzace a vynahrazení a ukojení této touhy.Neví to nikdo,a sám si říkám že si toto ponesu do hrobu.
Děkuji za odpověd a prípadnou radu/pomoc.

předně děkuji za Vaši odvahu se na nás obrátit a svěřit se. Dokážu si představit, že pro Vás nebylo jednoduché email napsat a poprvé se někomu svěřit. Přesto bych byl rád, aby zaznělo, že je velmi dobře, že jste to udělal, a že na své myšlenky nezůstáváte sám.

Chování, které popisujete, tedy sexuální kontakt s dívkou ve věku 8-9 let, je nezákonné, a jak sám píšete, takové jednání by mělo velké důsledky pro dívku (psychologické následky) a také pro Vás (možné trestní stíhání). Dokážu si představit, že touha může být někdy opravdu silná a zvládat ji je náročné, ale právě proto je dobré na tomto problému pracovat s odborníky, mít oporu a naučit se zvládat své sexuální touhy v mezích zákona. Přestože není možné hledat cestičky, jak si umožnit sexuální kontakt s dítětem, neznamená to, že není terapeuticky možné pracovat na oblastech sexuality, partnerství a vztahů a hledat cestu, aby Váš život byl spokojený a naplněný, a to i po sexuální stránce.

V programu Parafilik se věnujeme terapeutické práci a podpoře klientů, kteří přicházejí s podobnými problémy jako Vy. Pro začátek je vždy dobré se dohodnout na online setkání, kde si můžeme popovídat podrobněji o Vašem problému a současné situaci, a tím Vás i lépe nasměřovat dále. Veškerá spolupráce s námi je anonymní a zdarma. Rád bych Vám toto setkání nabídl, možný je i příští týden ve středu v 10, 11 nebo 12:00 a dále v pátek ve 13 nebo 14:00.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem,
Tým projektu Parafilik