Zoofilie

15. prosince 2021

Před 30ti letech jsem se začal zajímat o zoofilii s tím že jsem začal mít orální i anální sex se zvířaty konkrétně se psy, a na anální styk mívám prasátka. Tak že se mi to začalo líbit a přestal jsem mít zájem o lidské vztahy. A tak za tu dobu mám jen svého partnera psa se kterým se milují a už nikdy nechci mít nic společného s lidmi.
Tím bych chtěl říct že jsem se stal zoofiní a už zoofilem zůstanu protože se mi to stalo součástí mého života bít s ním psem a prasaty.
Tak bych byl rád aby jste mi odpověděli co si o tom myslíte.
S pozdravem Luboš.

tato poradna slouží k poskytování odborného poradenství lidem, kteří pro svou sexualitu trpí nepříjemnými myšlenkami či pocity, případně mají pocit, že by mohli ublížit sobě nebo někomu jinému. Z toho, co píšete, se nejedná o Váš případ.

Pokud by Vám Vaše sexualita někdy přinášela problémy, nebo kdybyste chtěl svou situaci ohledně toho, že nechcete už nikdy mít nic společného s lidmi, s někým osobně probrat, jsme tu pro Vás.

Tým projektu Parafilik