plenky fetiš

15. listopadu 2021

je mi něco málo přes 30 let. Okolo 12 let jsem zpozoroval, že mě vzrušuje představa nosit plenky. Vzpomínám si, že jsem si koupil největší velikost dětských plen a dával si je do slipů. Asi v 17 letech jsem si poprvé koupil plenky pro dospělé v lékárně, vzpomínám si, že to bylo velice vzrušující. Chvílema jsem nad tím přemýšlel jestli je to normální a pokaždé když jsem ukojil svou potřebu jsem si opakoval, že už to nikdy neudělám. Ale bohužel jsem zjistlil, že ta touha je silnější než já a plenky nosím občas i teď v dospělosti. Potěšilo mě, že v tom nejsem úplně sám. Na světě je velká komunuta ABDL (adult baby diaper lover) a já jsem jedním z nich. Dokonce mám svůj instagramový účet kde sdílím fotky v plenkách a chattuji s lidmi z komunity. Svěřil jsem se s touhle úchylkou i paní psycholožce a sama říkala, že se jedná o neškodný druh fetiše (parafilní infantilismus) a pokud mě to nějákým způsobem uspokojuje ať si plenky klidně užívám. Jsem gay a zatím nemám partnera, doufám, že se mi podaří najít partnera, který budu tolerantní a budu si moct občas i nadále zaplenkařit. Chtěl jsem se zeptat máte s touhle úchylkou nějáké zkušenosti? Ozval se někdy někdo?

děkujeme za Váš dotaz. S lidmi s ABDL preferencemi terapeuticky pracujeme, vyhledávají nás například v případech, kdy je pro ně složité přijmout svou sexualitu, trpí v tomto kontextu úzkostmi, nepříjemnými myšlenkami či pocity, případně když jim téma jejich sexuality způsobuje nesnáze v partnerském vztahu.

Existuje však současně mnoho lidí, kteří se svou ABDL preferencí žijí spokojeně a odbornou pomoc nepotřebují, případně ji vyhledají krátkodobě v nějaké krizové situaci. Pokud byste o to někdy Vy nebo některý Váš známý z komunity stál, jsme tu k dispozici, anonymně a bezplatně, stačí napsat zprávu sem do poradny, případně na e-mail parafilik@nudz.cz.

Přejeme vše dobré,