mamka

22. října 2021

Dobrý den potřeboval bych poradit s jednou intimní věcí ohledně mojí mamky.chtel bych vidět svojí nahatou mamku ale nevím jak na to jak jí to mám říct

bohužel neuvádíte, jaká je ve Vaší rodině situace, například ohledně komunikace o intimních tématech, takže se těžko dává jednoduchá rada. Pokud byste to chtěl upřesnit, je možnost dohodnout si online setkání s jedním z našich terapeutů (měl byste o to zájem?), případně zavolat na nějakou z bezplatných a anonymních linek, například na Linku první psychické pomoci na čísle 116 123, kde můžete svoje téma v bezpečném prostředí probrat.

Současně je nutné poznamenat, že vidět někoho nahého není nic, na co by měl kdokoliv nárok a je nutné dodržovat hranice intimity ostatních lidí.

Tým projektu Parafilik