Zájem o rodinu a spankingová preference

7. října 2021

od dětských let mě přitahuje spanking zejména v submisivní pozici, ale mírněji i naopak. Parafilie se mi táhne od dětství, kdy matka (ne sice příliš často, ale když už, tak velice tvrdě) trestala na zadek vařečkou mého bratra. Vždy mi to působilo psychické trauma, nicméně spojení se sexualitou nastalo a přes své jinak vcelku nízké libido (nižší hormonální hladina) mám dnes silnou touhu dostávat pravidelně na zadek.
Byť to nepraktikuji nijak obzvláště často, v některých sporadických případech jsem si dopřál self-spanking, některé tyto pokusy jsem i nahrál ve formě videa na portál Spankingtube (konkrétně zde: cenzurováno poradnou )
Pravidelně však ani self-spanking nepraktikuji, při jeho častějším dopřávání bych se dostal do konfliktu se svědomím. Pokud je to takto, a až na několik uvedených výjimek nemám s ovládáním problém, pak mě netrápí ani tak samotná moje úchylka, jako především fakt, že nemám rodinu. Toužím po ženě a dětech a jsem samozřejmě připraven spanking nepraktikovat, pokud by se to mé ženě příčilo, hlavní mou obavou ovšem je, že pokud v rámci předehry nedostanu na zadek, nedojdu ani erekce a nebudu schopen koitu (nemám vyzkoušeno, jen se obávám).
Pokouším se stále o navázání vztahu přes seriózní seznamky, jsem registrován na EliteDate, na této seznamce jsem se se svou spankingovou preferencí dosud nesvěřil. Při seznamování jsem se svěřil jen jednou, byl jsem okamžitě odmítnut.
Sondoval jsem kdysi i na portále en-k.net, bylo mi zde řečeno, že řada lidí s touto parafilií běžně rodiny má, ovšem v mém případě ještě problém s navazováním vztahů prohlubuje i nižší libido a mám vážné pochybnosti, zda budu schopen koitu. Ani pokusy s podobně založenými ženami mi dosud nevyšly.
Co se dá dělat pro podporu normální sexuální aktivity vedoucí k založení rodiny? Věc jsem probíral s vícero odborníky, v případě zájmu ještě informace doplním.
Děkuji předem za informace.

velice si vážíme otevřenosti, se kterou se na nás obracíte.

S parafilií je určitě možné žít ve vztahu a mít rodinu. Dlouhodobý vztah dokonce patří mezi důležité faktory, které pomáhají při vyrovnávání se s problémy, které odlišná sexualita přináší.

V rámci našeho programu hledáme s klienty cesty, jak spokojeně žít, aniž by je jejich sexualita obtěžovala. Trénink navazování vztahů je jednou z oblastí, které se v rámci terapie věnujeme.

Kdyby pro Vás bylo možné dojíždění do Prahy, můžeme Vám nabídnout zařazení do našeho programu. V případě zájmu nám napiště na mail parafilik@nudz.cz a domluvíme se na online setkání, kde budeme moci domluvit podrobnosti.
Pokud je Praha daleko, napište oblast, odkud jste a my se pokusíme Vám nějakého terapeuta z vašeho okolí doporučit.

Přejeme hodně sil ve zvládání Vašich starostí,

Tým projektu Parafilik