jsem pedofil?

29. září 2021

dobrý den je mi 18 let a rozumím si s mladejma klukama od 11 let jsem s nimi rád pomaham jim bavim se s nema mam hodně mladších kamarádu které mám moc rad a oni mě maximalně se obejmeme sme skoro jak bratři no ale sexualně mě nepřitahujou spíš takovy jemny neviny platonicky bratrsky cit je na tom něco špatného?

jen podle Vašeho dotazu samozřejmě není možné poskytnout diagnostiku Vašich sexuálních preferencí. Bohužel nepíšete, do koho se v životě zamilováváte či jaké jsou Vaše sexuální fantazie či chování (tyto věci mohou být dobrými ukazateli sexuální preference).

Na samotném přátelství s mladšími chlapci a pomáhání jim samozřejmě není nic špatného. Pokud byste však měl obavy, že byste k nim mohl cítit něco víc, než jen přátelské city, můžeme Vám nabídnout anonymní online setkání, na kterém to s jedním z našich terapeutů můžete probrat a ujasnit si, co dělat.

Tazatel

učitě k nim nic víc necitím jen čistě přátelsky nebo bratrsky cit :-)