sex

14. září 2021

Dobrý den, je mi 21 let a mám problemy s erekcí když ma dojít na akci.Nemyslím si, že se jedná o poruchu erekce protože v soukromí s tím problém nemám. Bojím se zeptat doktora o Viagru, vím že jí potřebuju jelikož Clavin atd jsem zkoušel a bez účinku.Bojím se že v takhle mladem věku mi ji nedá a ještě si o mě bude myslet bůh ví co.

je dobré, že své potíže chcete řešit. Chápeme, že je složité o takových problémech začít mluvit, nicméně osobní konzultace s odborníkem Vám může velmi významně pomoci v jejich řešení. Problémy s erekcí mohou být způsobeny mnoha faktory, je tedy vhodné nejprve si promluvit s experty z oboru sexuologie a/nebo urologie a zařídit se podle jejich rady, která nemusí zahrnovat jen Viagru. Existuje mnoho míst, kam se můžete obrátit, v Praze Vám můžeme doporučit například MUDr. Jana Nováka a jeho kolegy z VFN. Nemusíte se bát toho, že by si o Vás mysleli bůh ví co - profesionálové v oboru se s těmito tématy setkávají na denní bázi a své klienty nijak nesoudí.

Držíme palce, abyste našel odvahu téma řešit osobně s odborníkem a mohl jste si užívat Vaší sexuality bez potíží

Tým projektu Parafilik