Přijatelnost Zoofilie

26. srpna 2021

jsem zoofil a já osobně s tím nemám problém a sám sebe jsem přijal takový jaký jsem, nehledám partnerku protože vím že mé city k lidem jsou v tomto ohledu výrazně za city které cítím k fenkám. Ale za to si užívám vše co ke vztahům se zvířaty patří.

Jediné co mi způsobuje nepříjemnosti je významná neznalost jak laické tak odborné veřejnosti. Předsudky tipu že ubližujeme zvířatům, že zvířata mají pohlavní styk jen pro reprodukci a zvířata nemohou vyhledávat sexualní vztahy mimo svůj druh atd. které jsou tvořeny neznalostí biologie, etologie a celkově základních informací o tématu. Přesto spousta lidí drží představy z vtipů nebo medii která se ani nesnaží rozdělovat zoosadismus a zoofilii.

děkujeme za zprávu. Máte pravdu, že v médiích občas bývá nedostatečně rozlišeno mezi parafilní sexuální preferencí a pácháním sexuálně motivovaných trestných činů. Vnímáme však v poslední době o toto téma ze strany médií zájem a víme, že mnoho z nich chce přinášet vědecky relevantní informace.

Kdybyste někdy nepříjemnosti, které Vám způsobuje pohled veřejnosti, potřeboval řešit v rámci krizové intervence, jsme Vám k dispozici.

Tým projektu Parafilik