Pomoc

29. července 2021

Dobrý den líbí se mi bratr mé přítelkyně , sexuálně mě vzrušuje a chtěl bych sním mít sexuální styk. Vypozorovat jsem u něj homosexuální preference. Cítím se kvůli tomu v depresi. Můžete mi poradit co dělat ?

bohužel ve svém dotazu neuvádíte velmi důležité informace, například o věku bratra Vaší přítelkyně. Pokud se jedná o dítě před 15. rokem a/nebo máte pocit, že máte pedofilní či efebofilní preference (vzrušují Vás děti před pubertou nebo v pubertě), rádi Vám nabídneme online anonymní sezení, na kterém můžeme probrat, jak si s touto situací můžete poradit. První termíny nabízíme od příštího týdne v pracovních dnech v časech od 8:30 do 15:30. Pokud je toto Váš případ, dejte nám vědět, které dny a časy by se Vám hodily v příštím týdnu či dvou.

Pokud je zmiňovaný bratr přítelkyně starší 15 let, obraťte se prosím na jiné služby, například na Linku první psychické pomoci na čísle 116 123 (anonymní a zdarma), kam můžete také bezplatně a anonymně zavolat a najít pomoc s řešením Vaší situace.

Přejeme vše dobré,