Zvědavost X Deviace

20. července 2021

před krátkou dobou jsem že zvědavosti prohlížel Tor stránky, kde se jednalo o sexuální tématiku zoofílie, nekrofílie a pedofílie. Vím, že tato témata jsou tabu/nemorální a také problémové se zákonem. Nicméně zvědavost byla silnější, svěřil jsem se své ženě, která pro mě měla pochopení, sama si tento materiál vyhledávala avšak v jejím pubertálním věku. Pro klid nás obou jsem se rozhodl podstoupit vyšetření zda nemám nějakou sexuální deviaci, bohužel nevím kde a jak o tuto pomoc zažádat.
Můžete mi prosím poradit?

Děkuji za odpověď, Viktor 31let

Dobrý den, Viktore,

děkujeme za Váš dotaz. Je dobře, že jste si vědomý rizik svého jednání. Kvůli požadovanému vyšetření vyhledejte, prosím, sexuologa ve Vašem regionu. Kdybyste měl nějaké doplňující otázky, jsme tu pro Vás samozřejmě i nadále.

Tým projektu Parafilik

Tazatel

Děkuji za Vaši odpověď,

mám jen doplňující otázku. Jak mám tuto svou situaci pojmenovat při hovoru se sestřičkou/asistentkou? Nerad bych ji toto sděloval do telefonu.

pokud je to pro Vás v pořádku, můžete říct, že byste potřeboval preventivní diagnostiku sexuálních preferencí.

Doufáme, že jsme Vám pomohli.