Roleplay - incest?

16. července 2021

Dobrý den, píšu ohledně problému, který mě trápí s přítelem. Já 22 let, on 19.
Při sexu s ním si musím hrát na jeho sestru(18let)(nazývá mě sestřičkou, jejím jménem, oblíkám si její oblečení i její spodní prádlo).
Mám pocit méněcennosti, ubližuje mi to. Musím ho kolikrát vyvrcholit nad jejíma fotkama ve spodním prádle a pod…
Ona je taková ta žena s křivkami, já jsem o dost hubenější, nemám tak velká prsa a ani zadek jako ona, na který je tak fixovaný.
Kolikrát mu chci říct ne, ale bojim se, ze uz me nebude milovat, ze si najde nekoho jineho, nebo že bude chodit za jinou zenou, jelikoz porad mluvi o tom ze by chtel spat i s jinou zenou.. treba ve trojce.
Bojim se o nej prijit, kvuli sexu.

děkujeme za to, že jste se nám se svým problémem svěřila. Je důležité, aby partneři ve vztahu mluvili o svých sexuálních potřebách, ale i o svých hranicích a o tom, co jim ubližuje. Nikdo nemá právo Vás v sexu nutit do něčeho, co sama nechcete dělat. Je vhodné si své limity a priority v rámci vztahu ujasnit - může k tomu dopomoci i rozhovor s odborníkem (například na čísle 116 123 je každý den dostupná anonymní a bezplatná linka první psychické pomoci, kde můžete toto téma v bezpečném prostředí probrat). Kdybyste se potřebovala na cokoliv doptat, můžete nám psát zde nebo na e-mail parafilik@nudz.cz - jsme tu pro Vás.

Tým projektu Parafilik