Parafilní infantilismus

7. dubna 2020

Dobrý den
Můj problém je Parafilní infantilismus nebo-li adult baby syndrom
Už od útlého věku se mi líbilo nosit plenky a plenkové kalhotky. V době mezi 23-25 rokem jsem s touto zálibou měl značné problémy. Právě v této době jsem začal bydlet mimo domov svých rodičů. Začal jsem experimentovat a nakupovat různé druhy plenek. Nosil jsem plenky skoro nepřetržitě a do plenek jsem i čůral. Po nějaké době jsem ztratil na váze a občas jsem se i počůraval. Bylo to trochu nešťastné období ale na druhou stranu to bylo i to co jsem si přál. Dosáhl jsem za dostiučinění a splnil jsem si svůj sen. Přál jsem si prožít znovu své dětství které nebylo moc veselé.
Po 25 roku jsem začal abstinovat a plenky jsem skoro nenosil. Bylo to spíše z důvodu že už jsem to psichicky neunesl.
Sexuální vzrušení z nošení plenek mi stále zůstalo. Nejsem na to hrdý a stydím se za to. Nic jiného mi ale nezbývá než se s tím nějak vyrovnat.
Okolo 30 roku jsem plenky začal zase nosit. Už je to jiné než dříve a mám to docela pod kontrolou. Jen nadšení z nošení plenek už není tak intenzivní jako dříve. Nyní mám jiný problém. Moc bych si přál najít někoho kdo by mě v tomto ohledu dokázal tolerovat. Nejsem si ale jistý jestli bych se dokázal někomu svěřit a být před ním v plenkách. V podstatě ani nevím jestli by mě takový vstah uspokojil. Dokonce ani nevím jestli by byl někdo ochoten na takovou věc přistoupit.
Já sám si s tím úplně nevím rady. Bojuji s tím už spoustu let a pořád se s tím učím žít.
Několikrát jsem se pokoušel vyhledat odbornou pomoc ale bohužel jsem nenašel nikoho kdo by v tomto směru měl alespoň nějaké zkušenosti. Myslím si že snad žádný odborník na Parafilní infantilismus u nás snad ani neexistuje. Možná v poslední době je alespoň nějaká snaha se tímto tématem více zabývat.

Mě už asi nikdo nijak zvlášť nedokáže poradit protože vím možná více než ostatní. Chtěl bych být ale prospěšný pokud by z vaší strany byl nějaký zájem. Jsem upřímný a otevřený člověk nebráním se ničemu.
Jsem ochoten vám zdělit své soukromé poznatky z osobního života. Nebráním se ani podrobení nějakých testů nebo pokusů.
Pokud by to bylo někomu nebo něčemu prospěšné tak jsem ochoten o tom diskutovat.

Prozatím přeji hezký den

děkujeme Vám za důvěru, s jakou se na nás obracíte. Děkujeme i za nabídku pomoci. Velmi rádi Vás oslovíme, až budeme dělat výzkum na adult baby syndrom. Rádi bychom s Vámi také zůstali v kontaktu ohledně podrobnějšího sdílení zkušeností okolo Vašeho zaměření.

Z Vašeho dotazu neplyne zcela jasně, jak bychom Vám mohli v současnosti co nejlépe pomoci. Je-li pro Vás v tuto chvíli stěžejní kontakt s odborníkem, se kterým byste mohl svou situaci probrat, je možné se obrátit v současné době na Prof. P. Weisse (kontaktní údaje zde: https://www.sexuologickaspolecnost.cz/kontakt), který má s Vaší problematikou zkušenosti a je rovněž součástí týmu Parafilik. Chcete-li však svoji situaci řešit dlouhodoběji terapeutickými metodami, je možno počkat až otevřeme kontaktní formu projektu PARAFILIK, což by mělo být na podzim tohoto roku. Naši odborníci by Vám poté mohli pomoci, jak píšete, ještě lépe se naučit s vaší situací žít. I téma případného svěřování v partnerském vztahu můžete otevřít a řešit v bezpečném prostředí terapie.
Do té doby se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím poradny.

Také Vám přejeme hezký den a těšíme se na Vaši odpověď,