Dotaz

14. července 2021

Dobry den,
Uz nevim kudy kam, tak se zkusím zeptat zde.
Mam problem s manzelem. Jsme spolu 6 let z toho tri roky manzele. Na zacatku naseho vztahu jsem prisla na to ze je bisexual coz me nevadilo ale nikdo jiny krome me o jeho orientaci nevi. Rok po narozeni syna sem prisla na to ze od jeho narozeni mel nekolik sexualnich styku a ze stale navstevoval gay seznamky. Kdyz sem s nim o tom mluvila rekl ze kdyz sme nemeli styk spolu tak mu to chybelo a resil to bohuzel tak ze hledal jinde. Ikdyz me to hodne zasahlo tak sem snim zustala.
Nedavno se nam narodila dcera a manzel si v dobe kdy sem byla v porodnici opet zalozil ucty na gay seznamkach. Nevim co delat, kdyz se ho ptam proc to dela tak se rozbreci ze sam nevi ale ze nechce prijit o rodinu.
Nevim jak to mam resit, myslela sem ze kdyz budu brat v uvahu a co nejvic plnit jeho sexualni potreby a touhy( kvuli tomu sme spolu koupili spoustu sexualnich pomucek), ze nebude vyhledavat tento styk jinde.
Psychicky me to uzira, nevim jestli me ,,jen'' podvadi nebo jestli ma opravdu nejaky problem.
Dekuji za pripadnou odpoved.

je velmi dobré, že na své trápení nezůstáváte sama a vyhledáváte pomoc. Bohužel z toho, co píšete, nemůžeme poznat, zda Váš manžel "jen" podvádí, nebo má nějaký další problém (například v rámci naší specializace na parafilní preference).

Můžeme Vám nabídnout anonymní online setkání, na kterém si o celé situaci můžete promluvit s jedním z našich terapeutů a ujasnit si, co lze dělat dál. Standardně nabízíme termíny v pracovních dnech mezi 8:00 a 15:30 - můžete na e-mail parafilik@nudz.cz dát vědět, které dny a časy v budoucích týdnech by se Vám hodily nejvíc, pokud tuto nabídku chcete využít.