Jak tlumit efebofilii

10. července 2021

Dobrý den, prosím o radu, i když vyloženě spásnou myšlenku neočekávám.
Se sexuální prevefencí na dospívající chlapce jsem se už nějak naučil žít (35 let), ale moc kvalitní život to není. Při pohledu na kluky z této skupiny stále někdy vyloženě trpím a příliš času trávím na gay seznamkách s nastaveným věkovým fitrem do 20 let bez spodní hranice. Vyhledat alespon nějakou příležitost je moje hlavní volnočasová aktivita, a někdy zasahuje i do pracovní doby. Občas poskytnu nějaký finanční příspěvek. Najít trvalejšího partnera je nereálné, a proto se obvykle snažím navázat kontakt s větším počtem, maje naději, že třeba vyjde aspon něco. Někdy je to emočně vyprazdňující, někdy psychicky. Ačkoli toužím seznámit se s někým iteligentním a na tento věk zralejším, z nějakého důvodu právě tito kluci se mi vyhýbají a ubíjí mě konverzace s těmi běžnými puběrťáky. Ale touha je bohužel silná. Obětovat jim umím opravdu hodně. Nevím, jestli se s tím dá vůbec něco dělat. Ale přál bych si žít i jinak. Kromě toho, já budu čím dál starší a nevím, jak se ten problém bude vyvíjet.

Předem děkuji za názor a vůbec si myslím, že je skvělé, že se takto snažíte pomoci.
Hezký den.

děkujeme za to, že se s námi dělíte o své myšlenky. Chápeme, že Vaše situace je velmi psychicky a emočně náročná. Pokud budete chtít, rádi Vám nabídneme prostor, ve kterém můžete svá témata probrat a společně s námi hledat nové cesty k tomu, abyste se svým životem byl spokojenější. Nabídnout Vám můžeme jak krátkodobé online setkávání, tak dlouhodobější terapeutickou spolupráci. Pokud budete chtít, můžeme to společně probrat v rámci anonymního online setkání - první termíny Vám můžeme nabídnout během příštího týdne, nejdříve v pondělí od 10:00 nebo 13:00. Dejte nám vědět, zda by Vám nějaký z nich vyhovoval, nebo upřednostňujete jiné dny v týdnu.