Závislost na placeném sexu - doplnění

19. března 2020

děkuji za odpověď na můj dotaz, zasílám k němu doplňující informace.

Prosím o doporučení vhodných terapeutů v Praze.

Co je důvodem, že Vás sexuální aktivity s prostitutkami přitahují a uspokojují více než jiný sex? - těžko definovat konkrétní důvody, líbí se mi ta anonymita toho styku, dotyčnou vidím poprvé v životě a už jí nikdy neuvidím, nevím jak se jmenuje, ona neví jak se jmenuji já, prostě mi dá, já se uspokojím a jdu pryč. Baví mě jak je to snandé, žádné zdlouhavé námluvy, randíčka, večeře, lichotky - prostě předám hotovost a mám sex. Líbí se mi ta pestrost, mohu si vybrat ze stovek či tisícovek holek co inzerují online, každý den v týdnu můžu mít jinou. Baví mě experimentovat, zkoušet partnerky různých věků, rasy, národnosti, barvy vlasů, velikosti prsou, typu postavy...baví mě zkoušet různý "speciality" - mít dvě najednou, tři najednou, vzít si nějakou společně s kamarádem, zkusit bukkake, gloryhole, sex v autě, sex na veřejnosti, prostě věci, které v běžném partnerském sexu nezažiju. Je v tom asi i určitý pocit nadřazenosti, pocit toho že si někoho kupuji, aby mi za pár korun byl po vůli v té nejintimnější oblasti. Je v tom spousta adrenalinu, dobrodružství, to vyčkávání když se někam objednám a čekám kdo mi pak otevře dveře, jak bude vypadat, jak se bude chovat...S partnerkou máme myslím běžný sexuální život, milujeme se, souložíme zhruba 1 týdně, takový ten klaiscký ložnicový sex bez nějakého většího experimentování. Prolbémy v partnerství by byly kdyby celá věc praskla, musím vynakládat velké usílí aby se tak nestalo - několik sim karet, pečlivé mazání internetové historie, lži a výmluvy kde a proč zrovna jsem.

Dobrý den.

Děkujeme, že se nám nadále svěřujete. Zde je odkaz na stránky Petra Ptáčka, terapeuta a člena týmu projektu Parafilik - https://www.psychoterapie-praxe.cz/. Pokud by Vám z nějakého důvodu nevyhovoval, můžete se nám samozřejmě kdykoliv ozvat pro jiné doporučení, případně napsat, zda máte na terapeuta nějaké specifické požadavky.

Držíme Vám palce,